WESOŁE MIASTECZKO

Teatr odwrócony
1 kwietnia 2015

premiera 09.04.2015 godz. 19:15

UWAGA: Rezerwacja miejsc na spektakl możliwa również pod adresem: rezerwacje(małpka)odwrocony.pl

„WESOŁE MIASTECZKO”,
SPEKTAKL O HISTORII, KTÓRA SIĘ RYMUJE,
JAK DOBRY RAP!

Wygrzebiemy z tej gleby, tej ziemi ojczystej co się da, by choć trochę oczyścić siebie i was, by znaleźć klucz do prawdy, klucz głęboko zakopany i zagubiony. Dajmy sobie szansę na odbicie się od brudu płynącego codziennie z reklam, facebooka, prasy i telewizji. Odkopmy własne postrzeganie, wartości i namiętności. Zróbmy to razem.

Bądźcie z nami, by rozmawiać o Polsce bez politycznych podziałów i manipulacji. Jesteśmy ponad to – odwracamy się od sterty kłamstw i prowokacji. Nasz kraj to nie partie polityczne, skrajni lewicowcy czy skrajni prawicowcy, Polska to MY, ja i ty – pomiędzy nimi, kontemplujący dzieło sztuki podczas spotkania.
-Dlaczego?
-BO PRAWDA ZAWSZE LEŻY PO ŚRODKU.
Wesołe miasteczko to pieprzona metafora, ma na celu zakręcić tobą jak karuzela, byś mógł się odwrócić od błota codzienności, odwrócić na prawdę, odwrócić się na teatr.

Podajemy Żeromskiego z polotem, na nowo, na współcześnie i w duchu Witkiewicza Juniora. Ten spektakl to NARODOWE FREAK SHOW. Bo taki jest TEATR ODWRÓCONY – AKTUALNY! Jeżeli chcesz, zabierz ze sobą woreczek, żeby zabrać trochę scenografii na pamiątkę.

ADAPTACJA/SCENOGRAFIA/REŻYSER: Szymon Budzyk
CHARAKTERYZACJA/KOSTIUMY: Aleksandra Dąbrowska

OBSADA:
Karolina Fortuna
Radosław Sołtys
Piotr Franasowicz
22, 23 k w i e t n i a 1 9 : 1 5REZERWACJE: 501 207 089_odwróć się na teatr!

Posted by Teatr Odwrócony on 22 kwietnia 2015

plakat_wesole